Відеореєстратори

Відеореєстратори

Список / Сітка
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-650 для Toyota Corolla1.Безопасное упрощенное дви..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-643 для  Audi A5Что дает использование камеры:1.Безопа..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-638 Honda Civic 4D 2005-2011Что дает использование камеры:1..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-632 для Mercedes Benz 2201.Безопасное упрощенное движе..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-625 Mitsubishi Lancer X1.Безопасное упрощенное движение наз..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-622 Citroen C4 2004-2009Что дает использование камеры:1.Без..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-620 Nissan Qashqai1.Безопасное упрощенное движение назад2.Б..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-619 Nissan Teana1.Безопасное упрощенное движение назад2.Без..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-616 Mitsubishi Pajero1.Безопасное упрощенное движение назад..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-614 Honda Accord 2008Что дает использование камеры:1.Безопа..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-605 Chrysler Grand VoagerЧто дает использование камеры:1.Бе..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-612 Mazda 6 2009+1.Безопасное упрощенное движение назад2.Бе..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-611 BMW 51.Безопасное упрощенное движение назад2.Безоп..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-610 Hyundai Elantra1.Безопасное упрощенное движение назад2...
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-607 Ford Focus-2 2005+Что дает использование камеры:1.Безоп..
840грн

Відеореєстратори - корисні девайси для кожного 

Відеореєстратор - пристрій, який вже давно перейшло з розряду новомодного девайса, що підкреслює високий статус власника, в must have кожного автомобіліста. Причина проста: це маленький пристрій може бути дуже корисним при викраденні автомобіля, неправомірні дії силових органів і т. Д. Але головна його перевага полягає в тому, що в разі ДТП записане відео служить вагомим доказом і для страхової компанії, і для поліцейських. Хочете дізнатися, як вибрати і купити відеореєстратор в Одесі з потрібними параметрами? Тоді читайте далі! 

Перше, на що потрібно звернути увагу, - якість зображення. Стандартна чіткість FullHD 1920x1080 точок, але є і більш якісні авторегістратори. Все рідше зустрічаються показники 1280x960. Вони характерні для самих бюджетних варіантів. 

При вирішенні FullHD 1920x1080 точок і вище дрібні деталі помітні з великої відстані. Наприклад, автомобільні номери можна розглянути з 10-15 метрів. Але тут варто враховувати, що більш якісний запис займає більше пам'яті. Якщо потрібно купити відеореєстратор в Харкові або іншому місті зі значним розширенням, подумайте про карту пам'яті з великим об'ємом. 


Кут огляду відеореєстратора - в Одесі і інших містах це важливо 

Замовляючи автомобільний реєстратор в Одесі або іншому населеному пункті, важливо звертати увагу на кут огляду і частоту кадрів записи. Чим вона вища, тим плавніше відтворюється картинка, чіткіше виглядають стоп-кадри.Зазвичай частотність кадрів автомобільного відеореєстратора прив'язується до вирішення, і поміняти їх без втрати якості дуже складно. Потрібно розуміти, що чим більше дозвіл, тим нижче частота кадрів, адже зростає навантаження на процесор, чимось доводиться жертвувати. Оптимальна частота кадрів - 30 і вище. 

Рекомендуємо купити відеореєстратор в автомобіль з середнім кутом огляду дорожнього полотна. Зображення з ширококутним об'єктивом можуть кілька спотворюватися на краях. І щоб отримати більш високий дозвіл, все одно доведеться звузити кут огляду. 

 

Поїздки у вечірній і нічний час - звична справа для автомобілістів. Але в темряві значно падає якість запису відеореєстратора. Виробники врахували таку особливість, тому сучасні моделі оснащуються світлодіодним підсвічуванням. Якість запису також покращують включені фари, втім, не набагато. При різкій зміні темних ділянок і місць, підсвічених ліхтарями, а також від фар зустрічних автомобілів відео може бути недостатньо чітким. Для боротьби з засвічування реєстратор для авто оснащується технологіями HDR і WDR. HDR реалізовується завдяки програмному забезпеченню, WDR - апаратного, за допомогою спеціальних сенсорів. Другий варіант для автомобільних відеореєстраторів краще, але дорожче. 

Додаткові можливості відеореєстраторів: геолокація, виносна камера, датчики прискорення і руху 

У нас ви можете знайти відеореєстратор для машини з модулем GPS - зовнішнім або вбудованим. Ця опція дає можливість записувати з прив'язкою до географічних координат.В каталозі є моделі, на які можна завантажувати координати поліцейських стаціонарних камер. У процесі руху відеореєстратор буде попереджати про їх наближення. Також можна переглядати статистику руху. 

 

Можна купити автомобільні реєстратори з виносної камерою. Така функція корисна, але зустрічається не так часто. У моделях з такою опцією є додаткова камера. Вона встановлюється ззаду, близько номерного знака. Відеореєстратор в машину з додатковою камерою забезпечує контроль задньої частини - в русі і на парковці. Є моделі з подвійною камерою для огляду салону. Корисна функція для водіїв мікроавтобусів і таксі. 

Хороший відеореєстратор в машину забезпечується датчиками прискорення і руху. Вони зустрічаються як разом, так і окремо. Датчик прискорення (акселерометр) потрібен, щоб коректно зберегти файл і захистити його від стирання при різкому ударі. Датчик руху - функція для аналізу зображення по конкретним точкам. Вона дозволяє автоматично включати запис з початком руху.


Карти пам'яті, циклічна запис, роз'єми - всі можливості відеореєстраторів для авто 

Автомобільні відеореєстратори можуть доповнюватися картами пам'яті різного об'єму. Більшість з них підтримують накопичувачі місткістю до 32 Гб. Підтримка понад цього показника також доступна, але з урахуванням нинішньої якості зйомки досить загальноприйнятого стандарту. Для зйомки на високій роздільній здатності потрібно повільна карта пам'яті. Краще вибирати не нижче Class10. 

 

У нас ви можете купити відеореєстратор в Києві з підтримкою циклічної запису. При заповненні обсягу пам'яті стираються старі дані. Відео ділиться на відрізки з різною тривалістю - 5, 10, 30 хвилин. Працювати з такими файлами зручно і користувачеві, і самому реєстратору. У нас також представлені авторегістратори в машину з роз'ємом для підключення до зовнішніх моніторів і Wi-Fi. Таких виходів може бути кілька: 

  • Аналоговий роз'єм. 
  • Цифровий HDMI. 
  • Wi-Fi. Опція буде корисна при синхронізації зі смартфоном або планшетом, наприклад, коли потрібно переглянути знятий контент. За допомогою Wi-Fi можна керувати авто реєстратором віддалено. 

Автомобільні відеореєстратори можуть мати як всі з представлених вище роз'ємів, так і всього один. 


Вибір і покупка відеореєстратора - довіртеся в цій справі професіоналам! 

Вибрати відеореєстратор в інтернет-магазині автотоварів нескладно, головне - розуміти, які опції важливі і корисні. Якщо вам складно визначитися з відповідними параметрами, скористайтеся консультацією наших співробітників. Вони порекомендують оптимальну модель з урахуванням ваших побажань. Тим більше, у нас в каталозі відеорегісратори з цінами в широкому діапазоні: від бюджетних до максимально функціональних. Хоча ми не рекомендуємо вартість девайсів сприймати як один з головних критеріїв. Важливіше можливості і функції, які може виконати пристрій. Особливо, якщо ви плануєте придбати відеореєстратор в авто для частих і далеких поїздок по Україні та за кордон.