Підсилювачі

Підсилювачі

Список / Сітка
Есть в наличии
Лідер продажу
Мощность RMS 300 Вт х 1 (4 Ом) 500 Вт х 1 (2 Ом)  Макс мощность 900 Вт LPF (фильтр ..
1 880грн
Есть в наличии
Лідер продажу
Мощность RMS 650 Вт х 1 (4 Ом) Мощность 1000 Вт х 1 (2 Ом) Макс. мощность 1900 Вт LPF (фи..
2 800грн
Есть в наличии
Мощность RMS65 Вт x 4 (4 Ом)100 Вт x 4 (2 Ом)200 Вт x 2 (4 Ом) (мостовой режим)L..
2 850грн
Есть в наличии
Мощность RMS 100 Вт х 4 (4 Ом)Мощность 135 Вт х 4 (2 Ом)Мощность 260 Вт х 2 (4 Ом) (мостовой режим)М..
2 740грн
Есть в наличии
SWAT GLK-F175D четырехканальный автомобильный аудиоусилитель с разделенными высокочастотным и низкоч..
4 573грн
Есть в наличии
..
2 200грн
Есть в наличии
SWAT GLK-T500D двухканальный автомобильный аудиоусилитель с разделенными высокочастотным и низкочаст..
5 310грн
Есть в наличии
SWAT GLK-M1700D 1-канальный автомобильный аудиоусилитель (моноблок), предназначенный для использован..
5 458грн
Есть в наличии
Цифровой одноканальный усилитель класса D серии HeadShot от бренда Kicx. Усилитель способен выдават..
10 080грн
Есть в наличии
Общие характеристикиКоличество каналов:    1 канал Класс усилителя:     D к..
6 300грн
Есть в наличии
Технические характеристики Kicx AP 1000DКласс: D Номинальная выходная мощность (4 Ом), Вт: 1х420 Ном..
4 452грн
Есть в наличии
Dynamic State FORCE FD-3800.1FR моно-канальный широкополосный усилитель, Class D, RMS при 14,4В, 1% ..
11 200грн
Есть в наличии
Купить моно-канальный широкополосный усилитель Dynamic State FORCE FD-2000.1FR в Украине по лучшей ц..
9 750грн

Автомобільні підсилювачі: потужне та чисте звучання улюблених треків

Щоб водіння приносило справжнє задоволення, кожен автовласник намагається зробити своє авто максимально комфортним, наповнюючи його різною технікою і аксесуарами. У той час як одні водії готові витратитися на комплексну шумоізоляцію, інші підбирають для себе якісну автомобільну акустику. Отже, не варто забувати, що основу хорошою автоакустіческой системи становить підсилювач звуку. Його головне призначення - підвищення якості звучання музичних треків, завдяки чому улюблені композиції зазвучать по-новому. Однак де ж в Україні купити підсилювач звуку в авто, який характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості? А зробити це можна в інтернет-магазині Loudness. У нас ви знайдете музичну апаратуру на будь-який гаманець: від бюджетних зразків техніки до більш дорогих моделей. Але перш ніж придбати автопідсилювач для машини, важливо зрозуміти, якими вони бувають, і на що звернути особливу увагу в процесі вибору. 

 Автомобільні аудіо підсилювача: основні класи 

Отже, автомобільний підсилювач - це спеціальний прилад, за допомогою якого виведений через сабвуфер або колонки аудіосигнал звучить зовсім в іншій якості, а саме чистіше і потужніше. А це значить, що правильно підібраний автопідсилювач звуку в авто разом з хорошою магнітолою здатний істотно поліпшити якість звучання музичних композицій. Однак щоб цього домогтися, важливо з величезного різноманіття моделей, представлених на сучасному ринку, вибрати прилад з оптимальними параметрами. Для цих цілей необхідно розібратися в особливостях класифікації подібної автомобільної апаратури.


В першу чергу, зверніть увагу на той факт, що підсилювачі звуку для машини підрозділяються в залежності від рівня ККД і ступеня спотворення виведеного звуку на наступні класи: 

 • А-клас: подібна техніка отримала широке поширення завдяки відтворення достатнього якісного аудіосигналу. Однак підсилювач звуку для авто цього класу має недоліки, які переважують гарне звучання. До них відносяться: низький рівень ККД (20%) і досить висока ціна; 
 • В-клас: цей прилад потужніший, ніж попередня модель, але його звуковідтворення недостатньо чисте; 
 • З-клас: цей клас Автопідсилювачі має більш високий коефіцієнт продуктивності (75%), однак і спотворення аудіосигналу присутні. Але вони не критичні. Отже, подібна апаратура є оптимальним варіантом для установки акустичної системи машини; 
 • D-клас: підсилювачі потужності звуку автомобільної аудіосистеми цього класу характеризуються здатністю цифрової обробки сигналу. До їх основних переваг відносяться такі: компактні розміри, чистота звучання і високий ККД. 

А купити компактний цифровий підсилювач для авто D-класу або замовити будь-яку іншу модель подібної музичної апаратури, вирішувати вам. Однак якого б виду подібної техніки ви не віддали перевагу, в будь-якому випадку зробите покупку в інтернет-магазині Loudness. Адже ми здійснюємо продаж тільки якісної продукції, яка завжди є на складі. 


Автопідсилювачі звуку: основні види 


Підсилювачі для авто діляться, в залежності від числа каналів, на дві групи:

 • одноканальні або моноблоки; 
 • багатоканальні, які одночасно можуть мати до шести каналів.

Розглянемо кожен з них більш детально

1-канальний автомобільний підсилювач для сабвуфера: характерні особливості 

Автотелевізори-моноблок - це басовий прилад в машину, який характеризується високою потужністю. Його номінальна навантаження складає до 2 Ом, тому найчастіше він використовується для сабвуфера. А точніше тоді, коли перевага віддається потужності сабвуфера, а не його звучанням. 

Як правило, одноканальний автопідсилювач для авто містить добре розвинений кросовер і важіль регулювання гучності. Що є досить зручним, адже в основній масі автомагнітол відсутня функція настройки звучності басів. Отже, завдяки моноблоку відрегулювати належним чином автомобільну акустичну систему абсолютно нескладно. 

2-канальні і 3-канальні підсилювачі звуку в авто: основні переваги 

2-канальний або 3-канальний автомобільний підсилювач застосовується як для підключення сабвуфера і двох колонок, так і для під'єднання одного потужного динаміка. До головних особливостей приладів цього типу належать такі: 

 • можливість працювати в мостовому розташуванні; 
 • здатність підтримувати низкоомную навантаження; 
 • вміння зберігати регулювальні комбінації. 

Однак на сьогоднішній день триканальні підсилювачі звуку для авто не так популярні, як чотирьохканальні аналоги. 

4-канальний автомобільний підсилювач для колонок: відмінні характеристики 

Одними з найбільш популярних приладів, використовуваних для збільшення потужності аудіосигналу, сьогодні є 4-канальні підсилювачі звуку для колонок в авто. Що стосується їх технічних характеристик, то вони аналогічні попередньому типу апаратури.Але все-таки подібні прилади мають деякі відмінності, а саме: спосіб підключення. Він полягає в наступному: до одного стереофонічні виходу автоусілітеля можна під'єднати відразу три акустичні системи. Подібний порядок підключення називається tri-mode. Отже, подібний прилад можна підключити по таким схемам: 

 • два або чотири динаміки і один сабвуфер; 
 • дві колонки і два сабвуфера. 

А купити бюджетний чотирьохканальний підсилювач для динаміків в машину можна в інтернет-магазині Loudness. 

Основне призначення п'яти- і шестиканального підсилювачів потужності в авто 

Якщо говорити про п'ятиканального підсилювача для автомагнітол, то фактично це той же четирехканальнік, з однією лише різницею - він оснащений допоміжним каналом. Додатковий вихід призначений для підключення сабвуфера, а інші чотири можуть використовуватися як для поканального акустичної системи, так і для системи з тилової або фронтальної акустикою. Що стосується шестиканального Автопідсилювачі, то вони, на відміну від попередніх аналогів, не користуються особливим попитом. Адже автомобільні акустичні системи, які потребують подібній техніці, зустрічаються досить рідко.


Підсилювач звуку в машину: особливості вибору 

Розібравшись в основних видах автомобільних підсилювачів звуку, підібрати прилад, найбільш підходящий до вашої акустичної системи, зовсім нескладно. Підібравши тип автоусілітеля для авто, наступний крок - вибір виробника. В цьому випадку краще віддати перевагу перевіреним брендам, які встигли зарекомендувати себе з хорошого боку. Хоча нерідко трапляється так, що продукція маловідомого виробника здатна здивувати гарною якістю. 

 

Крім того, вибираючи автопідсилювач для колонок, зверніть особливу увагу на якість звуку, тоді як, купуючи «усилок» для сабвуфера, варто більш детально вивчити показники потужності моноблока. Також непогано, якщо подібний апарат буде додатково оснащений вбудованим вентилятором і виносним регулятором рівня гучності.