Естрадна акустика

Естрадна акустика

Список / Сітка
Есть в наличии
Лідер продажу
Высокочастотная акустикаСерия: YELLOW LINEМощность RMS:  50 WATTS Звуковая Катушка:  ..
520грн
Есть в наличии
Общие характеристикиТип:     СЧ динамики Типоразмер, дюйм:     6.5" (1..
1 120грн
Есть в наличии
Рупорные высокочастотные динамики Ural Armada. Экстремальная громкость. Высокоэффективная неодимова..
1 870грн
Есть в наличии
Рупорные высокочастотные динамики серии Armada от компании Ural Sound. Мощный ферритовый магнит. Вы..
880грн
Есть в наличии
Изюминками данной модели являются небольшая установочная глубина и относительно малы..
1 708грн
Есть в наличии
Типоразмер 6,5"Импеданс 4 ОмНоминальная мощность 100 ВтЧувствительность 98ДбДиапозон частот 200-1000..
3 248грн
Есть в наличии
Ultimate XCW 8 - динамики для эстрадных систем повышенной громкости звучанияТипоразмер 8 дюймовНомин..
3 696грн
Есть в наличии
Технические характеристикиНоминальный импеданс4 ОмМатериал обмотки звуковой катушкимедный проводЭффе..
2 050грн
Есть в наличии
Конфигурация динамика Среднечастотник Наименование модели PRO 6,5M ..
1 798грн
Есть в наличии
Опис Естрадна акустика DL Audio Barracuda 130Гучна середньочастотна акустика від DL Audio серії..
820грн
Есть в наличии
     AudioBeat разрывает шаблонное мнение о возможностях акустики в своем сегменте: ..
770грн
Есть в наличии
     AudioBeat продолжает доказывать свою готовность к адаптации под любые потребнос..
1 600грн
Есть в наличии
Лідер продажу
Встроенный фильтр 1ого порядка (конденсатор) позволяет заменить или дополнить этими Вч уже имеющуюс..
380грн
Есть в наличии
POWER RMS:  80 WATTSIMPEDANCE:  4 OHMSFREQ, RESP:  2K HZ - 20K HZSENSITIVITY: 105 DBV..
1 500грн
Есть в наличии
Лідер продажу
Диапазон частот 2000-20000 Гц Количество в упаковке пара (2 шт) ..
690грн

Естрадна акустика: питання звучання

Монтаж хорошою музичної системи в машині - вже давно буденна справа в середовищі автомобілістів. Багато з них приходять до висновку, що музика в машині звучить недостатньо голосно, недостатньо чисто, загалом, не так, як хочеться. Більшість вирішує проблему «прокачуванням» автоакустики, збільшуючи кількість підсилювачів і колонок. Але естрадна акустика - доля справжніх гурманів. Вона покращує чистоту звучання при високих показниках гучності. Звичайно, стадіони озвучити нею не вийде, але ви зможете почути улюблені мелодії по-новому. Купуючи таке обладнання, пам'ятайте, що ви не на концерті, а в дорозі, і на неї треба дивитися уважно, щоб нічого не відволікало.

Естрадна акустика в машину: повноцінний концерт у вашому автомобілі

Щоб вдало купити естрадну акустику в авто, потрібно брати до уваги кілька чинників і знати відмінності різних систем. Для неї характерні такі ознаки:

  • Чутливість. Естрадні колонки в машину належать до професійного обладнання, тому мають гарну чутливістю.
  • Частота і потужність звучання. Професійні динаміки об'єднані в трехполосную акустичну систему, і всі її компоненти функціонують тільки в потрібних для неї частотах. Завдяки такій здатності, звучання видається гучним і чистим.
  • Габарити і вага. У естрадної акустиці застосовується дифузор з поліпропілену. Він досить важкий, але добре захищений від вологи. Зазвичай, динаміки мають нешаблонні розміри, що робить процес їх самостійної установки складніше.

Ціна естрадних колонок в авто досить висока.Це пояснюється тим, що видається ними звук більш якісний в порівнянні з аналогами. Але і слухати такі колонки потрібно на деякій відстані. Естрадна акустика виконується з довговічних матеріалів з хорошою потужністю. І щоб повністю відчути її можливості потрібно слухати музику дуже хорошої якості. Занадто стислі файли в даному випадку не підходять. Ідеальним рішенням стане програвання файлів у форматі FLAC. Хоча подібні файли і мають один недолік - великий розмір.

Естрадні динаміки, колонки: це важливо, без цього не обійтися

При виборі естрадної акустики враховуйте кілька моментів:

  • Розміри. Модифікації 10-13 см підходять для стандартних отворів установки. 16-20 - сантиметрові варіанти «видають» чисті і глибокі баси. Високочастотні динаміки мають маленький діаметр, який дозволяє високим нотам звучати чисто і природно. 
  • Показник потужності. Електрична потужність естрадної акустики повинна бути більше вихідної потужності аудіопристроїв, які дають звук. Номінальна потужність, зазначена на колонках, говорить про ті показники, при яких пристрої можуть функціонувати тривалий час без перегріву котушки і деформації дифузора. Максимальні значення вказують на відповідні можливості. Правда, обладнання витримає максимальне навантаження невеликий проміжок часу. 
  • Чутливість. Про її рівні говорять кілька показників - резонансна частота (Fs), добротність (Qts) і безпосередньо чутливість (sensivity). Значення на рівні 84-86 говорить про те, що без приладу посилення, естрадні колонки не застосовуються. Чим нижче параметр чутливості, тим глибше і більш насиченим баси. Показник Qts відповідає за високі частоти. Чим вище його цифра, тим краще для автовласника. До речі, чутливість естрадної акустики зазвичай перевищує 100 дБ. Тільки уявіть яку дискотеку ви зможете забабахати! 

Ми пропонуємо такі види естрадної акустики: 

  • мідбас;
  • середньочастотника;
  • Твітер;
  • Шірокополоснікі.

Естрадні динаміки в машину - недешеве задоволення. Однак в інтернет-магазині Loudness ви можете підібрати більш-менш прийнятний варіант.Для цього зверніться до консультантів сайту. Потрібно сказати, що естрадна акустика, представлена в каталозі, повністю підготовлена для установки в машину. Це означає, що динаміки оснащені необхідними елементами з'єднання з магнітолою і входять в комплект. Додатково естрадна акустика комплектується кріпленнями, призначеними для монтажу в салоні. Звичайно, з її установкою доведеться повозитися, а можливо навіть буде потрібна допомога.

Ще потрібно стежити за тим? музику якого формату і якості ви слухаєте. Вона «більш габаритна» і для неї потрібно більше місця. Мелодії у форматі Mp3 можуть розчарувати, так як, окрім підвищення гучності, нічого іншого знайти не вийде. Ключова мета естрадних динаміків - якість, а не поза межами гучність. Якщо ваша «душа просить» хорошого, реалістичного і чистого звучання, безперечно варто звернути увагу на таку музичну систему.