Автоакустика

Автоакустика

Список / Сітка
Есть в наличии
Новинка! Blam 165ESBlam 165 ES — эта компонентная акустика состоит из двух низкочастотных динамиков ..
3 600грн
Есть в наличии
Ultimate TW 6 - 3-х смуговий динамікТипорозмір 6,5 "Імпеданс 4 ОмНомінальна потужність 140Втчутливіс..
952грн
Есть в наличии
Pride Easy 6,5 - компонентная система с диаметром низкочастотника 165мм из модельного ряда Pride Ha..
2 860грн
Есть в наличии
Pride Easy 6,5 - компонентная система с диаметром низкочастотника 165мм из модельного ряда Pride Ea..
2 050грн
Есть в наличии
Blam 165 RX- 2 компонентная системаТипоразмеры:16,5 смМаксимальная мощность, Вт : 150Номинальная мощ..
6 100грн
Есть в наличии
Новинка! BLAM LIVE L165ALW165A WOOFER ВЫСОКОЙ ТОЧНОСТИ• Низкочастотный динамик 165 мм (6,5 ’’)• Макс..
10 166грн
Есть в наличии
Лідер продажу
Новинка! Blam 165ECBlam 165 EC —ця коаксіальна акустика складається з двох сабвуферів діаметром 165 ..
2 900грн
Есть в наличии
Ultimate TW 69 - 3-х смугові коаксіальні динамікиТипорозмір 6х9 "Імпеданс 4 ОмНомінальна потужн..
1 092грн
Есть в наличии
Акустическая система для быстрой и удобной интеграции в автомобили Volkswagen. Компонентные системы..
7 962грн
Есть в наличии
Описание Gladen ONE 165 GOLF 6-RS:Для установки вместо штатной акустики в Volkswagen Golf 6, Scirocc..
7 962грн
Есть в наличии
Gladen Audio One 201 BMW EXTREME - более мощная версия популярной 3-х полосной модели для быстрой у..
21 252грн
Есть в наличии
Описание Gladen Audio ONE 201 BMW ALPHA:Полосность: 3х-полосные Размер мидвуфера: 8" Диаметр НЧ/СЧ-з..
14 168грн
Есть в наличии
Автоакустика Gladen Audio ONE 201 BMW Koмплeĸт для зaмeны штaтнoй aĸycтиĸи нa aвтoмoбиляx ВМW 1-й, 3..
17 864грн
Есть в наличии
Описание Gladen Audio CO 100 BMW neo:Тип: коаксиальная АС Количество полос: 2 Диаметр: 4" RMS Мощнос..
5 760грн
Есть в наличии
Високочастотні динаміки для SQ аудіосистем. Соковитий натуральний звук без будь-яких звуків. Максим..
1 176грн

Якісна, професійні динаміки в авто 

 

Кожен, хто став щасливим володарем новенького автомобіля, рано чи пізно захоче, щоб будь-яка його поїздка супроводжувалася музичним фоном. Адже, сівши за кермо, просто керувати, дивлячись на дорогу, досить нудно. А особливо якщо немає попутника. Однак прослухати або пісень, записаних на диск, позитивно впливає на процес водіння: подібне заняття допомагає відволіктися і швидше дістатися до пункту призначення. Виходячи з цього, покупка хорошою автомобільної музичної аудіосистеми - вірне рішення. Однак багато автовласників думають, що основний пристрій, від якого залежить якість звучання - це автомагнітола. Тому намагаються купити подібну музичну апаратуру якомога дорожче. Але це помилковий висновок. Адже щоб домогтися якісного і гучного відтворення звуку, знадобиться якісна автоакустика. Тому саме вона є найважливішим компонентом автомобільної аудіосистеми. 

 

Але де ж в Україні купити динаміки в авто, яка характеризується не тільки високою якістю звучання, але і коштує відносно недорого? А зробити це зовсім нескладно. Відвідавши інтернет-магазин Loudness, підібрати в нашому каталозі відповідну музичну апаратуру для своєї «ластівки» зможе кожен, навіть самий вибагливий клієнт. Але перш ніж придбати автоакустику, слід розібратися в її видовому розмаїтті, а також зупинитися на основних критеріях її вибору.

 

Автоакустика в машину: її види та призначення 

 

Прийнявши рішення придбати акустику для авто в Києві або замовити її в інші регіони країни, в першу чергу важливо зрозуміти, для яких цілей вона потрібна . Адже саме від цього залежить, якого виду подібної музичної апаратури віддати перевагу. Відповідно, якщо вона потрібна для прослуховування в машині новин, переданих на хвилі радіостанції, то для цієї мети чудово підійдуть недорогі динаміки, які мають широкий діапазон відтворюваних частот. Адже, якщо автовласник НЕ цінитель хорошого якісного звучання, йому немає сенсу переплачувати за більш функціональну автомобільну акустику. Однак в тому випадку, якщо власник авто є музичним естетом і вважає за краще чути музику на більш високих частотах, тоді йому краще купити професійну акустику в машину, вибираючи з наступних видів: 

 

  • коаксіальна акустика для авто: подібна музична апаратура, що складається з декількох динаміків, в повній мірі здатна наповнити салон автомобіля хорошим звуком. У цьому комплекті кожен з динаміків має своє призначення і служить для відтворення конкретного звукового діапазону. А який діапазон буде посланий на той чи інший динамік регулюється кроссоверами - спеціальними пристосуваннями, які виконують роль фільтра. Основним плюсом подібної акустичної системи, призначеної для установки в авто, вважається висока якість звучання в широкому діапазоні частот; 
  • компонентна аудіо акустика в машину: в цій системі всі компоненти (динаміки) представлені у вигляді окремих незалежних частин.Завдяки подібній конструкції автоакустики, звукові хвилі мають можливість розподілятися по всьому салону машини, не заважаючи один одному. Але, щоб домогтися такого ефекту, необхідно правильно розставити колонки. Якщо бути точніше, то вони повинні розташовуватися недалеко один від одного. Крім того, оскільки динаміку високих частот відводиться провідна роль в цій конструкції, то для нього важливо знайти правильне місце. Тільки в цьому випадку буде задано правильний напрямок звуку. 

А якого типу автоакустики в машину віддати перевагу, вирішувати вам. Але в процесі вибору зверніть увагу на той факт, що ціна компонентної автоакустики трохи вище, ніж коаксіальної. 

 

Основні критерії вибору автоакустики, що купується в інтернет-магазині Loudness 

 

При виборі колонок в машину в інтернет-магазині Loudness важливо врахувати наступні моменти: 

 

  • обсяг салону: саме від цього показника залежить основна маса параметрів динаміка. Тому, щоб отримати якісний звук, відтворений Автоакустика, в салоні авто об'ємом 400-1000 л, досить придбати динаміки, розмір яких варіюється від 10 до 18 см. Тоді як для салону, обсяг якого перевищує 1000 л, більше підійдуть колонки з типорозміром 22 см ; 
  • потужність колонок: вона може бути номінальною, максимальної або пікової. Як ні парадоксально, але найбільш придатною потужністю для автомобільної акустики вважається номінальна, і досвідчені меломани про це знають;
  • підсилювач: він знадобиться в тому випадку, якщо автовласник бажає домогтися від своєї акустичної системи більшого звуку. Також підсилювач знадобиться, коли автомагнітола має недостатню потужність. Головне, правильно розрахувати його потужність. Основне правило - потужність на виході «усилка» не може бути вище, ніж потужність колонки більше, ніж на 75%; 
  • наявність сабвуфера: так як автомобільний сабвуфер відповідає за якість і глибину звучання, тому його наявність в системі автомобільної акустики є обов'язковим. 

Якщо у вас виникла необхідність купити хороші динаміки в авто онлайн в Одесі або замовити її доставку в Дніпро (Дніпропетровськ), а також будь-які інші міста України, то сміливо вирушайте в інтернет-магазин Loudness. Адже саме ми здійснюємо продаж акустики для авто на вигідних умовах. Крім величезного асортименту продукції, яка дійсно голосно і якісно відтворювати звук, ми також пропонуємо своїм клієнтам дуже вигідні ціни на товари відомих брендів.