Автоелектроніка

Автоелектроніка

Список / Сітка
Есть в наличии
Технические характеристики:Монитор: TFT LCD 4,3"Разрешающая способность: 800 х 480Соотношение сторон..
1 644грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-710 Hyundai ix-351.Безопасное упрощенное движение назад2.Бе..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-689 для Hyundai Sonata1.Безопасное упрощенное движение..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-685 Hyundai i-301.Безопасное упрощенное движение назад2.Без..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-673 Honda CR-V 2006-2011Что дает использование камеры:1.Без..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-670 Mitsubishi Grandis1.Безопасное упрощенное движение наза..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-669 Great Wall HoverЧто дает использование камеры:1.Безопас..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-666 Mazda 21.Безопасное упрощенное движение назад2.Безопасн..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-665 Mazda 51.Безопасное упрощенное движение назад2.Безопасн..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-650 для Toyota Corolla1.Безопасное упрощенное дви..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-643 для  Audi A5Что дает использование камеры:1.Безопа..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-638 Honda Civic 4D 2005-2011Что дает использование камеры:1..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-632 для Mercedes Benz 2201.Безопасное упрощенное движе..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-625 Mitsubishi Lancer X1.Безопасное упрощенное движение наз..
840грн
Есть в наличии
Штатная камера заднего вида RoadRover SS-622 Citroen C4 2004-2009Что дает использование камеры:1.Без..
840грн

Сучасна автоелектроніка - ТОП-5 пристроїв, які повинні бути в автомобілі сучасного чоловіка 

Що собою являє автоелектроника межі мрії зразка 90-х? А чим тюнінгували авто в нульових? Пам'ятайте перші автомагнітоли, які, крім радіопередач, дозволяли слухати касети? І це було невимовно круто! Перші gps-навігатори, звичайно не з такими докладними картами, як зараз ... Перші відеореєстратори ... 

 

А потім, десь трохи менше 10 років тому, стався бум. Автоелектроніка стала більш різноманітною. З'явилися маса всіляких видів електроніки для авто, які зробили будь-яку поїздку не тільки більш комфортною і зовсім ненудної. З'явилися такі вироби як системи огляду, антирадари, радари-детектори .... Деякі дорогі автомобілі вже з заводу були напхані всілякими аксесуарами, а деякі оснащувалися електронікою для авто вже в процесі тюнінгу. 

 

Зараз є багато різних видів автоелектроніки, ми ж для вас зібрали ТОП-5 найпопулярніших автомобільних гаджетів, без яких неможливо собі уявити сучасне комфортне пересування по місту або заміських трасах. 

 

Відеореєстратор - автоелектроніка безпеки


Автомобільний гаджет №1 або електроніка, без якої зараз неможливо уявити собі сучасний автомобіль в Україні - відеореєстратор. Відеореєстратор - це електроніка, завдяки якій вдається вирішити масу спірних ситуацій і навіть захистити себе в суді. Сучасні відеореєстратори - це електроніка для авто з кутом огляду до 180 градусів. Вони харчуються від бортової мережі автомобіля, але в деяких є вбудований акумулятор.Він в залежності від своєї ємності, дозволяє пристрою деякий час працювати автономно (не більше 2 годин). 

 

А ще можна купити сучасний реєстратор з двома камерами, що дозволяють проводити запис спереду або ззаду, або, якщо це громадський транспорт, знімати те, що відбувається в салоні. І остання з новинок - це електроніка, яка починає записувати відео тільки в тому випадку, якщо картинка змінюється. А під час простою запис не ведеться. Це дозволяє економити місце на карті пам'яті, при цьому не морочитися над тим, чи вимкнули ви відеореєстратор після зупинки машини, включили ви його перед відправкою …

Системи огляду і паркувальні системи - автоелектроніка майбутнього, доступна сьогодні 


Така електроніка для авто, як універсальна камера заднього виду в Харкові тут, - це невеликий пристрій, який прикріплюється до бампера або багажнику. Як вона працює? Ви переходите на задню передачу, камера отримує харчування і починає транслювати картинку. Дуже корисна електроніка для авто! Приблизно за тим же форматом працюють і інші камери, якщо ми говоримо про такий електроніці для авто, як системи кругового огляду. Вони точно так само, як і відеореєстратор, здатні зберігати певний час відзняту інформацію. Але якщо основна мета відеореєстратора - фіксація ситуації на дорозі, то камери огляду допомагають водієві легше орієнтуватися навіть у найскладніших місцях паркування або у вузьких коридорах без ризику подряпатися. 

 

До речі, про такі варіанти електроніки для авто , як паркувальні системи. Паркувальна система - автоелектроніка з набором датчиків, які допомагають водіям визначати місце розташування автомобіля. Особливо корисна штука для новачків. Як працює така електроніка для авто? Все просто - ультразвукові датчики автоелектроніки випускають сигнал, той відбивається від навколишніх об'єктів. Відбитий сигнал приймає електронний блок, а після за допомогою аудіо або відеосигналів автоелектроника попереджає про небезпеку. 

 

Радар-детектор і антирадар - електроніка для авто тих, хто цінує свій час 


Радар- детектор у Харкові - електроніка, яка здатна сповіщати водія про наявність на трасі працює визначника швидкості.Отримавши вчасно сигнал про заваді, ви зможете заздалегідь знизити швидкість для того, щоб не нарватися на неприємний штраф. Якщо ви будете використовувати таку автоелектроніку в межах великого міста, існує ймовірність отримання хибних перешкод від інших джерел, яких в межах міської межі в достатку. Тому більшість сучасних моделі цієї автоелектроніки оснащені блокаторами. А є ще антирадари, це така електроніка, яка здатна не тільки ловити сигнали поліцейських радарів, але ще і перехоплювати їх, не дозволяючи нав'язливому увазі людей у формі перешкодити вашим планам. Дуже зручний вид електроніки для авто, який стане кращим вашим другом. 

 

Цікаво? Тоді читаємо далі і запам'ятовуємо! 

 

Всі ці види електроніки для авто і не тільки ви можете знайти і купити в інтернет-магазині Loudness. Ми пишаємося тим, що змогли на одному складі зібрати кращі новинки для вас. Якість, вибір і приємна ціна. Дивіться каталоги і вибирайте кращу електроніку для авто на ваш смак!